روش‌های ارسال در عطاری آنلاین روناس مارکت

سرعت خرید را لمس کنید

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

تهران:

سفارش‌ها در شهر تهران امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد . و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از ۳۰۰,۰۰۰ تومان در شهر تهران و سایر شهر های ایران رایگان ارسال می‌شوند.

نکات:

  • با وجود اینکه تابحال ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی ازسفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند، از این به بعد محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر خواهد کرد. دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.
  • تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از ۳۰۰,۰۰۰ تومان و در شهر تهران می‌شود. هزینه ارسال سفارش‌های زیر ۳۰۰,۰۰۰ تومان برای همه نقاط ایران ۱۸,۰۰۰ تومان ثابت است.
  • اگرمبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
  • لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.
  •  برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می شود . سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

پست پیشتاز :

پس از پردازش سفارش وتحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصدسفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

– اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود.

در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل info@ronasmarket.com به روناس مارکت اطلاع دهید.

 

  • هزینه های اعلامی تا سقف یک کیلو بوده و از یک کیلو به بالا جداگانه محاسبه می گردد 
  • هزینه های ارسال برای سفارشات کمتر از ۳۰۰ هزار تومان و کمتر از یک کیلو گرم برای کل ایران ۱۸ هزار تومان است و به ازای هر کیلو گرم اضافه  ۳ هزار تومان به مبلغ سفارش اضافه میگردد.